Stolar Karl Johan

Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 6 st, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, skulpterad ryggbricka med dekor av förgylld fleuron, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd 46 cm
PROVENIENS: Stopalo

680900

2019-10-26