Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Bojan och Irma vid Söndrums strand, signerad 87/200, färglitografi, ca 49x74 cm,2

680906

2019-09-23