Pall senempire

Pall senempire
Pall senempire
Pall senempire
Pall senempire
Pall senempire
Pall senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, 1800-talets andra hälft, senempire, fanérad i mahogny, skulpterad, stoppad sits, höj- och sänkbar
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

680908

2019-10-26