Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1700-tal, fanérat i alm och valnöt, snedställt lock, med infällt spegelglas, höjd 19, 33x28 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverat, nyckel saknas

680914

2019-10-26