Golvfotogenlampa Rörstrand

Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand
Golvfotogenlampa Rörstrand

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖRSTRAND, golvfotogenlampa, 1800-talets slut, majolika, märkt Rörstrand, total höjd ca 162 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre lagningar o skador, senare brännhus

680920

2019-10-26