Skrin 1800-talets slut

Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut
Skrin 1800-talets slut

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1800-talets slut, järn, imitationsmålad, invändigt rödmålad, nyckel medföljer, höjd ca 18, 42 x 28 cm

Repor, slitage

680923

2019-09-28