Kamferkista Kina 1900-tal

Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal
Kamferkista Kina 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, rikt skuren dekor, hasp och lås i mässing, nyckel finns, höjd ca 60, 105 x 51 cm

Slitage, märken

680935

2019-09-28