Industrilampa IFF Italien
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INDUSTRILAMPA, Industria Fototecnica Firenze, Italien , 1900-talets mitt, märkt IFF, med tre hjul, ställbar i höjd samt vinkel, grönlackerad, höjd ca 150-210 cm
Ej funktionstestad, elen bör bytas, åldersrelaterat slitage, en skruv till skärmen saknas
680944
2019-09-23