Industrilampa IFF Italien

Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien
Industrilampa IFF Italien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, Industria Fototecnica Firenze, Italien , 1900-talets mitt, märkt IFF, med tre hjul, ställbar i höjd samt vinkel, grönlackerad, höjd ca 150-210 cm

Ej funktionstestad, elen bör bytas, åldersrelaterat slitage, en skruv till skärmen saknas

680944

2019-09-23