Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 12 dlr, silver, bl a, C Hoff, P Romare, mm, 2 st stämplade 750, total vikt ca 685g

Repor, monogram

680950

2019-09-28