Rökelsekar Louis XVI-stil
2019-10-26
680955
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RÖKELSEKAR, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld och patinerad brons, dekor av lejonmaskaroner, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo