Piedestal gustaviansk stil

Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIEDESTALER, 1 par, omkring 1900, marmorerade, skuren förgylld dekor, med hyllplan, höjd ca 63 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

680959

2019-10-26