Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, gunghäst, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad, höjd ca 64, längd inkl medar 100 cm
PROVENIENS: Stopalo

Färgbortfall sadel saknas

680960

2019-10-26