Paul Fournier brons

Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons
Paul Fournier brons

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PAUL FOURNIER (1859-1926): Kvinna med palmblad, signerad Paul Founier, brons, höjd ca 73 cm
PROVENIENS: Stopalo

680964

2019-10-26