Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, brännförgylld brons, höjd ca 28 cm.

Ställvis förlust av förgyllning

680972

2019-09-27