CKO Kellerman leksakskran

CKO Kellerman leksakskran
CKO Kellerman leksakskran
CKO Kellerman leksakskran
CKO Kellerman leksakskran
CKO Kellerman leksakskran
CKO Kellerman leksakskran

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CKO KELLERMAN, kran No. 373, 1940/50-tal, aluminium, plasthjul. märkt CKO Made in Western Germany, 373, D.B.G.M, höjd ca 45 cm

Åldersrelaterad slitage, funktionstestad vid inlämningen, SAV garanterar ej funktionen

680975

2019-09-27