CKO Kellerman leksakskran
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CKO KELLERMAN, kran No. 373, 1940/50-tal, aluminium, plasthjul. märkt CKO Made in Western Germany, 373, D.B.G.M, höjd ca 45 cm
Åldersrelaterad slitage, funktionstestad vid inlämningen, SAV garanterar ej funktionen
680975
2019-09-27