Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil

Klubbat för:

7 200 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, sockel i marmor, total höjd ca 59 cm
PROVENIENS: Stopalo

680984

2019-10-26