Fönsterglas med spegelglas

Fönsterglas med spegelglas
Fönsterglas med spegelglas
Fönsterglas med spegelglas
Fönsterglas med spegelglas
Fönsterglas med spegelglas
Fönsterglas med spegelglas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖNSTERGLAS, med spegelglas, 1900-talets första hälft, furu, 6 st kvadratiska spegelglas samt hyllplan, upphängsbar, höjd ca 100, 105x19 cm

Smärre bruksslitage, smärre färgbortfall

680995

2019-09-25