Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÖNSTERGLAS, med spegelglas, 1900-talets första hälft, furu, 6 st kvadratiska spegelglas samt hyllplan, upphängsbar, höjd ca 100, 105x19 cm
Smärre bruksslitage, smärre färgbortfall
680995
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här