Sybaron 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBARON, 1800-tal andra hälft, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 78, 45x35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Blekt, slitage

681003

2019-10-26