Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKLAMPA, art nouveau, med tre ljuspunkter, dekor av näckrosblad, höjd ca 76 cm
Smärre slitage, skada/lagning vid takkopp, kupor saknas
681008
2019-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här