Omega armbandsur 1950-tal

Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, senare halvstelt armband med viklås ej original, ref nr. 2639-10, verk nr. 1327 1971, kaliber nr. 266, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Glas med stötskada. Urtavla med små bubblor/ missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

681010

2019-09-28