Skulptur i gips, jugend

Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend
Skulptur i gips, jugend

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, keramik, jugend, tidigt 1900-tal, i form av torso och huvud samt anemoner, polykromt bemålad, signerad i Mohn, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

681018

2019-09-25