Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 4 ljus vardera, förgylld metall, skaft i polykromt bemålad opalin, fot i alabaster, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg

681019

2019-10-26