Golvvas nysilver

Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver
Golvvas nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVVAS, med hänklar, omkring 1900, nysilver, livet med medaljong och bladdekor, höjd ca 65 cm
PROVENIENS: Stopalo

En lös hänkel, bucklor

681023

2019-10-26