Fernand Leger

Fernand Leger
Fernand Leger

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNAND LEGER, efter (1881-1955): "Femme et enfants a´l´accordeon", färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, bildmått ca 44x35 cm

681024

2019-09-27