Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERNAND LEGER, efter (1881-1955): "Femme et enfants a´l´accordeon", färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, bildmått ca 44x35 cm
681024
2019-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här