Carl Fagerlund takplafond

Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, mässing och pressglas, för 6 ljuspunkter, höjd ca 23, diamater 52 cm

Skador: Bruksspår, ej funktionstestad

681026

2019-09-25