Stolar i mässing 4 st, sannolikt från Frankrike,
Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, sannolikt från Chiavari, Italien, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits i vinröd sammet, sitthöjd ca 48, rygghöjd ca 110 cm
Bruksslitage
681028
2019-09-25