Stolar i mässing 4 st, sannolikt från Frankrike,

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

STOLAR, 4 st, sannolikt från Chiavari, Italien, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits i vinröd sammet, sitthöjd ca 48, rygghöjd ca 110 cm

Bruksslitage

681028

2019-09-25