Rikard Lindström oljemålning
Valmis
2019-09-23
681030
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Fartyg Lofoten, signerad Richard Lindström, olja på pannå, ca 59x47 cm