Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-talets början, bemålat i svart, detaljer i guld, skuren dekor, höjd ca 200 cm

Visare och lod saknas

681041

2019-09-25