Ampel 1800-talets andra hälft

Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft
Ampel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, för 8 ljus, förgylld metall, blå skål, höjd ca 82, diameter 61 cm
PROVENIENS: Stopalo

681050

2019-10-26