Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavlan med arabiska siffror samt märkt Grönbäck Stockholm, förgylld metall, sockel i sten, krönt av läsande flicka, höjd ca 49 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

681052

2019-10-26