Johanson Design barstolar

Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJE JOHANSON, 6 st, barstolar, Johanson Design, underreden i satinkromat stål, sitsar klädda med läder, sitshöjd 90 cm

Slitage, ställvis repor

681057

2019-09-27