Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KANDELABRAR, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, för 7 ljus vardera, förgylld brons, höjd ca 81 cm
PROVENIENS: Stopalo
681070
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här