Hans Hamngren etsning

Hans Hamngren etsning
Hans Hamngren etsning
Hans Hamngren etsning
Hans Hamngren etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS HAMNGREN, (född 1934): "Ceval Mecanique"" signerad, EA samt Hamngren 1985, färglitografi, mått ca 60x43 cm

Ej examinerad ur ram

681074

2019-09-25