Klubbat för:
3 000 SEK
1 000 SEK
BORD, 1900-tal, Kina, asiatiskt träslag, med stenskiva, skuren dekor, inläggningar av pärlemor, höjd ca 52, 49x39 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skiva med sprickor o lagningar
681083
2019-10-26