Bord Kina

Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

1 000 SEK

BORD, 1900-tal, Kina, asiatiskt träslag, med stenskiva, skuren dekor, inläggningar av pärlemor, höjd ca 52, 49x39 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skiva med sprickor o lagningar

681083

2019-10-26