Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BRICKOR, 2 st, nysilver, omkring 1900, längd ca 77 resp 80 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
681090
2019-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner