Brickor nysilver

Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BRICKOR, 2 st, nysilver, omkring 1900, längd ca 77 resp 80 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Brukslitage

681090

2019-10-26