Speglar senempire

Speglar senempire
Speglar senempire
Speglar senempire
Speglar senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, bronserade, dekor i pastellage, vardera ca 47x64 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bronsering, pastellageskador

681095

2019-10-26