Edward Hald glasservis
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDWARD HALD, ´´Hald´´, glasservis, 52 dlr, Orrefors, fjällslipat dekor, bestående av: 9 rödvinglas (14 cm), 12 selterglas (8,5), 9 vitvinsglas (11,5), 10 champagnestrutar (20), 12 starkvinsglas (7,5), delvis etikettmärkta, signerade
Mindre nagg kan förekomma
681098
2019-09-24