Edward Hald glasservis

Edward Hald glasservis
Edward Hald glasservis
Edward Hald glasservis
Edward Hald glasservis
Edward Hald glasservis
Edward Hald glasservis

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

EDWARD HALD, ´´Hald´´, glasservis, 52 dlr, Orrefors, fjällslipat dekor, bestående av: 9 rödvinglas (14 cm), 12 selterglas (8,5), 9 vitvinsglas (11,5), 10 champagnestrutar (20), 12 starkvinsglas (7,5), delvis etikettmärkta, signerade

Mindre nagg kan förekomma

681098

2019-09-24