Brasställ och Kolkärl mässing

Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing
Brasställ och Kolkärl mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOLKÄRL, BRASSTÄLL, 1900-tal, mässing, dekor av lejonmaskaroner, höjd ca 46-60 cm

Slitage, bucklor

681099

2019-09-24