Ampel 1940-tal

Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal
Ampel 1940-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMPEL, 1940-tal, stomme i vitmetall, råglas med blästrad dekor av kvinnofigurer, , höjd ca 30, diameter 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

681106

2019-10-26