Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, sidobord, "Ovalen", björk, längd 69 cm, bredd 50 cm, höjd 50 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fläckar, fanerskador.
681110
2019-09-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner