Poul Kjaerholm PK40 bordsunderrede
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POUL KJAERHOLM, PK40, underrede till bord, borstat plattstål, kallstämplat Poul Kjaerholm, etikettmärkt Fritz Hansen 1985, höjd ca 62, 72x72 cm
Bruksslitage, viss korrosion, monteringsskruvar saknas
681112
2019-09-23