Poul Kjaerholm PK40 bordsunderrede

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POUL KJAERHOLM, PK40, underrede till bord, borstat plattstål, kallstämplat Poul Kjaerholm, etikettmärkt Fritz Hansen 1985, höjd ca 62, 72x72 cm

Bruksslitage, viss korrosion, monteringsskruvar saknas

681112

2019-09-23