Karott Kina

Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina
Karott Kina

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KAROTT, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, emaljfärger, dekor av bla figurscener, höjd ca 1426x23 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

681115

Päivämäärä:

2019-09-23