Karott Kina
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAROTT, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, emaljfärger, dekor av bla figurscener, höjd ca 1426x23 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
681115
Päivämäärä:
2019-09-23