John Arsenius

John Arsenius
John Arsenius
John Arsenius
John Arsenius

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): "En Affärd från wisbaden" signerad och daterad J Arsenius 83, akvarell, ca 24x16 cm

Ej examinerad ur ram

681124

2019-09-25