Brickbord NK

Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK
Brickbord NK

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD/BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniet, tillverkat i England, stomme i mahogny med mässingsbeslag, märkt "Made in England for Nordiska Kompaniet", höjd ca 57 cm, yttermått ca 94x67 cm

Bruksslitage

681132

2019-09-25