Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, föreställande Hermes, brons, sockel i sten, total höjd 69 cm
PROVENIENS: Stopalo
681140
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här