Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, förgylld brons, dekor av gudinnan Ceres, höjd ca 40 cm, pendel och nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

681152

2019-10-26