Nothylla
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOK-/NOTHYLLA, 1930-tal, stomme fanerad i mahogny, i 3 våningsplan med sektioner för partitur, höjd ca 116 cm, yttermått ca 42x33 cm
Åldersrelaterat slitage, stötmärken, smärre fanerskador
681154
2019-09-25