Gösta Werner oljemålning

Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): "Lossning", signerad och daterad 69, olja på duk, ca 55x49 cm

681158

2019-09-25