Bordspendyl Mjölby Intarsia
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOR CARLSSON, "De fyra årstiderna", bordspendyl, Qvarforts Intarsia Mjölby, fanérad i flertalet träslag, höjd ca 24, 48x14 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, nyckel saknas
681160
2019-10-26